Godło Polski
BIP

Aktualności

Warcabowe zmagania

Warcaby

W sali WOK-u, w dniu 28.02.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych i oddziałów gimnazjalnych w warcabach klasycznych. Naszą szkołę reprezentowała bardzo liczna grupa uczniów (29), odnosząc duże sukcesy. 

Czytaj więcej...

Bawimy się...

Bawimy się!

...na dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski!

Fotoreportaż

 

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i oddziałów klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020

Szanowni Rodzice!
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach informuje, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego i oddziałów klas pierwszych odbędzie się w terminach określonych w harmonogramie postępowania rekrutacyjnego (zakładka REKRUTACJA)
Obwód Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach obejmuje:

  • wsie i osady: Aleksandrowo, Borek, Jasionna, Krasnobrzeg, Nadolnik, Nowy Kraków, Obelzanki, Piła, Popowo, Smolnica, Stróżki, Szklarnia, Winnogóra;
  • ulice: Cienista, Dworcowa, Leśna Polana, Lipowa, Mickiewicza od nr 15 do końca, Niepodległości, Partyzantów, Polna, Prasłowiańska, Słoneczna, Towarowa;
  • osiedla: os. Borek, os. Słowackiego, os. Słowiańskie, os. Staszica.

Formularze zgłoszeń i wniosków dostępne będą w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce REKRUTACJA

Rekrutacja do klasy sportowej

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach zaprasza Rodziców dzieci klas trzecich na spotkanie informacyjne w sprawie rekrutacji do czwartej klasy Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2019/2020. Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 04.03.2019 o godzinie 18:00 w auli Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach. 

Czytaj więcej...

Rekolekcje 2019

Rekolekcje 2019 - dz.1

W dniach od 27 lutego do 1 marca 2019 r. odbyły się w naszej szkole rekolekcje wielkopostne. Sprawozdanie z nich - wkrótce.

Fotoreportaż

 

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów