Godło Polski
BIP

Aktualności

Turniej Ratowników

Turniej Ratowników

16 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły po raz trzynasty wzięli udział w Otwartym Turnieju Drużyn Młodzieżowych Ratowników Przedmedycznych organizowanym przez Edukację Lubasz Sp. z o.o.  Trzyosobowy zespół w składzie: Hubert Jęczmyszek (kl.III D), Krystyna Runowska (kl.III D), Aleksandra Ginalska (kl.III B) zmierzył się z zadaniami na dwóch stanowiskach pozoracji.

Czytaj więcej...

Siatkówka plażowa

Siatkówka plażowa

W piątek 10 maja w Szamotułach odbyły się Szkolne Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwie pary chłopców: Krzysztof Przewożny z Tobiaszem Wilkiem z III D oraz Jakub Bartkowiak z Karolem Kwaśnym z VII a, oraz para dziewcząt: Amelia Taberska i Zofia Dominiczak z III D.

Czytaj więcej...

Nagroda dla Janka

Janek

III miejsce dla Janka Frankowskiego w Powiatowym Konkursie Literackim "O Złotą, Srebrną i Brązową Wronę"!
Uczeń klasy 7c otrzymał nagrodę za wzruszającą i intrygującą opowieść o losach pająka i jego właściciela. Wykazał się również umiejętnością interpretacji swojej pracy i dodatkowo dostał drugą nagrodę za  pięknie przeczytany tekst. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Nadchodzą Strażnicy Czystego Powietrza!

PLAKAT

Uwaga: nadchodzą STRAŻNICY CZYSTEGO POWIETRZA! Już 5 maja będą w Olszynkach, na wronieckim bulwarze i nadwarciańskiej plaży. Pojawi się dużo atrakcji. Start o 15:15!  

Czytaj więcej...

Święto Konstytucji we Wronkach

3 Maja

Tradycyjnie, 3 maja, przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w gminnych uroczystościach związanych z uchwaleniem Konstytucji 3 maja. Po mszy św. i uroczystościcah na wronieckim Rynku wszyscy przemaszerowali w pochodzie do lokalnych miejsc pamięci, gdzie złożyli wiązanki kwiatów. Więcej na temat Święta Konstytucji 3 Maja we Wronkach.

 

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta