Godło Polski
BIP

Aktualności

Gmine Obchody Stulecia Odzyskania Niepodległości

Święto Niepodległości 2018

Gminne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości rozpoczęły się Mszą w intencji Ojczyzny, w której uczestniczyli mieszkańcy naszego miasta, poczty sztandarowe, przedstawiciele władz i zakładów pracy.  Następnie wszyscy udali się na przemarsz ulicami Wronek.

Czytaj więcej...

Siatkówka dziewcząt

Siatkówka 2018

W sobotę 10 listopada w naszej hali sportowej odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wronki. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół z Pniew, Rokietnicy, Chrzypska Wielkiego oraz dwie ekipy z naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Mój kraj szczęśliwy...

100 lat Niepodległej

...śpiewali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach podczas uroczystego apelu z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Dzisiejszy nastrój bardzo trafnie opisał w 1918 r. Jędrzej Moraczewski:

Czytaj więcej...

Rekord Dla Niepodległej

Cała Polska zaśpiewała hymn. Akcja Rekord dla Niepodległej odbyła się również w naszej szkole. W całej Polsce - dokładnie o 11.11 - z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie zaśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego".

Film - Jakub Zielonka, VIIB

Ciekawie i radośnie!

Świętujemy 11 ListopadaJuż 8 listopada 2018 roku świętowaliśmy w naszej szkole 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczennice klasy IIId gimnazjum zorganizowały "Festiwal herbaty". Przy aromatycznych oparach napojów, przy dźwiękach patriotycznych pieśni, w atmosferze radości i zadumy uczniowie szkoły mieli możliwosć zgłębienia wiedzy historycznej, poznania kluczowych postaci zrywów niepodległościowych,

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów