Godło Polski
BIP

Aktualności

Julka - po raz trzeci w kadrze Wielkopolski U-14

Julka Rusinek w kadrze

Julia Rusinek uczennica VII klasy sportowej po raz trzeci w tym roku szkolnym otrzymała powołanie na zgrupowanie Reprezentacji Województwa Wielkopolskiego w kategorii U-14 dziewczyn. Drużyna w której występuje Julka rozegrała już trzy mecze eliminacyjne - 

Czytaj więcej...

Weź udział w IV Wronieckim Dyktandzie!

Dyktando2018

W niedzielę 18 listopada odbędzie się IV Wronieckie Dyktando, organizowane przez Gminę Wronki i Wroniecki Ośrodek Kultury. Dyktando odbędzie się w dużej sali Wronieckiego Ośrodka Kultury (ul. Poznańska 59 we Wronkach), a poprowadzone zostanie przez znanego wronieckiego aktora Bartłomieja Firleta. Zapisy na to wydarzenie będą przyjmowane do czwartku 15 listopada. 

Czytaj więcej...

Rozkład jazdy Komunikacji Wronieckiej

Poniżej publikujemy rozkład jazdy autobusów bezpłatnej komunikacji na terenie Miasta i Gminy Wronki. Rozkłady są dostępne również na przystankach autobusowych, w gablotach informacyjnych oraz na stronie www.wronki.pl

1 2

 

Piknik z historią

Piknik historyczny

W sobotę (27.10.br.) w Szkole na Leśnej w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości odbył się „Piknik z historią” podczas którego m.in. została przeprowadzona gra edukacyjna z udziałem naszych uczniów. Szkołę reprezentowali przedstawiciele klas VIII w skladzie:

Czytaj więcej...

Wolontariusze w Domu Dziecka

Wizyta w Domu Dziecka

„Każdy ma coś, co może dać innym”
25 października wolontariuszki z naszej szkoły odwiedziły Dom Dziecka w Szamotułach, spotkały się tam z dziećmi na warsztatach tanecznych. Dzieci pod okiem naszych uczennic z klasy III gimnazjum uczyły się posługiwania batonem, czyli pałeczką wykorzystywaną podczas tańca mażoretkowego .

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów