Godło Polski
BIP

Aktualności

Cudownych wakacji!

Kończy się rok szkolny 2019/2020, rok inny niż wszystkie, rok, który zmusił nas wszystkich do przewartościowania naszego życia.
Jakichkolwiek słów bym nie użyła, nie oddadzą one charakteru minionych dni, dlatego też moimi życzeniami dla Państwa niech będą słowa tej piosenki:

Dyrektor szkoły - Dorota Babik

Klasowy turniej w I A

Zuza

W klasie 1A, podczas nauki zdalnej, został przeprowadzony turniej klasowy. Chętne osoby musiały ułożyć jak najdłuższe zdanie z wyrazami rozpoczynającymi się z dwuznakiem składającym się z litery D i Z (Dz). Najdłuższe bo aż 12 wyrazowe zdanie utworzyła Zuzanna Napierała, która jako nagrodę otrzymała rzeźbę "Sowa Mądra Głowa";) Wyróżnienie w postaci orderów otrzymała Pola Gierak, Maja Bukowska i Tobiasz Kurasz. Dziękuje za wspólną zabawę i jeszcze raz gratuluję.

Julia Spychała

Zakończenie roku szkolnego - INFORMACJE

W związku z pandemią zakończenie roku szkolnego 2019/2020 nie będzie miało oficjalnej formy uroczystości z udziałem wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Uczniowie klas ósmych będą mogli odebrać swoje świadectwa szkolne z rąk p. dyrektor Doroty Babik i wychowawców, klasy piąte, szóste i siódme z rąk p. wicedyrektor Moniki Kowalskiej i wychowawców klas. Harmonogram - poniżej:

Czytaj więcej...

Szanujmy wspomnienia...

Już za tydzień zakończymy ten bardzo dziwny rok szkolny 2019/2020. Ósme klasy opuszczą mury naszej szkoły i po wakacjach rozpoczną swój następny etap edukacji. Pozostaną po nich wspomnienia - na stronie internetowej szkoły, w kronice, na zdjęciach i filmach. Swoje wspomnienie z pobytu w szkole przedstawiają: Oliwia z 8a, Gabrysia, Andżelika i Hania z 8b, Martyna z 8c, Ania z 8d, Gabrysia z 8e i Julia z 8s.

Czytaj więcej...

Egzamin ósmoklasisty A.D.2020

Egzamin ósmoklasisty 2020

We wtorek rano, 16 czerwca, nasi uczniowie napisali pierwszy z egzaminów ósmoklasisty -  z języka polskiego.  Ze względu na epidemię koronawirusa egzaminy zostały przeniesone z kwietnia na czerwiec i odbywają się w szczególnym rygorze sanitarnym.  W środę ósmoklasiści zmierzą się z matematyką, a w czwartek - z językiem obcym.  Kilka zdjęć z tego wydarzenia

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta