Godło Polski
BIP

Aktualności

Tylko mnie poproś do tańca...

Dzień Tańca

6 czerwca 2018 roku, w naszej szkole odbył się pierwszy w historii Dzień Tańca. Impreza została zorganizowana przez członków Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunkami, panią Anną Borowiak oraz panią Patrycją Wituską. Mieliśmy okazję uczestniczyć w apelu, na którym zaprezentowały się profesjonalne grupy taneczne

Czytaj więcej...

Kochajmy Sudoku!

Sudoku

Sudoku jest jedną z najpopularniejszych łamigłówek na świecie. Od 2006 roku rozgrywane są w tej konkurencji otwarte mistrzostwa Polski oraz mistrzostwa świata. Również od 2006 roku odbywają się też w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w Sudoku. W obecnym roku mistrzostwa odbyły się w czerwcu a uczestnicy zmierzyli się 

Czytaj więcej...

Mistrzostwo Marka

Mistrz MarekMarek Regdosz osiągnął kolejny sukces - zająl pierwsze miejsce w finale centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. O sukcesie Marka słychać było dziś w całym mieście. Tym razem syreny strażackie zawyły nie z powodu pożaru czy zalania, lecz na powitanie MIstrza.

Literowanie po Angielsku

Konkurs "Literowanie po Angielsku"

Szkolny Konkurs Literowania po Angielsku dla uczniów klas 4 - 7 „Spelling Bee” odbył się w naszej szkole po raz pierwszy. 30 maja dziewięcioro uczniów zmierzyło się z niełatwym zadaniem literowania w języku angielskim.

Czytaj więcej...

Wzdłuż i wszerz Polski

Mazury

Majowy tydzień: 21-25.05.2018 r. poświęcony był wycieczkom szkolnym. Uczniowie prawie wszystkich klas wyruszyli na wędrowne szlaki i zwiedzili Polskę wzdłuż i  wszerz. Byliśmy w górach, nad morzem i nad jeziorami, w dużych zabytkowych miastach i mniejszych, rekreacyjnych miejscowościach. Opowieściom pewnie nie byłoby końca, więc zamieszczamy tylko FOTOREPORTAŻ. Zachęcam do przesyłania zdjęć poprzez Messengera!

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów