Godło Polski
BIP

Aktualności

Wycieczkowy tydzień

Kraków - klasy 3a, 3c, 3d, 3f, 8aOd 13 do 17 maja 2019 r. odbywały się w naszej szkole wycieczki dydaktyczno-krajoznawcze. Uczniowie rozjechali się więc niemal po całej Polsce - od południa, po północ naszego kraju. Szczególną popularnością cieszył się Kraków, ale zwiedziliśmy też Wieliczkę, Gdańsk, Wrocław, Kaszuby, Srebrną Górę, Kotlinę Kłodzką, Oświęcim, 

Czytaj więcej...

Julia Rusinek na Mistrzostwach Polski

Julia na mistrzostwach 1

Uczennica VII klasy sportowej Julia Rusinek od wtorku przebywa na Mistrzostwach Polski w Piłce nożnej kobiet. Mistrzostwa rozgrywane są w Szamotułach. Julka występuje na pozycji napastnika w Reprezentacji województwa Wielkopolskiego.

Czytaj więcej...

NASI - wicemistrzami Wielkopolski!

Foto z etapu rejonowego rozgrywek

9 kwietnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły rozpoczęli przygodę z turniejem „Piłkarska Kadra Czeka”. Na pierwszym etapie reprezentowaliśmy naszą gminę w etapie powiatowym. Turniej odbył się na boiskach w Gałowie 

Czytaj więcej...

Jesteśmy wśród najlepszych!

Patrycja i ZosiaZ przyjemnością informuję, że uczennice naszej szkoły Patrycja Kapłon z klasy VII s oraz Zofia Gorzkowska z klasy VIII a otrzymały tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki „Olimpus” (w sesji zimowej). Gratulujemy uczennicom talentu i sukcesu.

Czytaj więcej...

Uwaga, ważna informacja dla Rodziców!

Szanowni Państwo
W związku z tragicznymi wydarzeniami mającymi miejsce w jednej ze szkół pragniemy Państwa zachęcić do zapoznania się z "Procedurami postępowania nauczycieli w sytuacjach kryzysowych w szkole", znajdującymi się w zakładce O szkole - Dokumenty szkoły.
Informujemy także, że utworzyliśmy formułę tzw. anonimowej skrzynki na sygnały znajdującej się na stronie szkoły: sp3wronki.pl w zakładkach panelu bocznego strony (logo w kształcie koperty).

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta