Godło Polski
BIP

Aktualności

Nabór uzupełniający do klas sportowych

Dyrekcja wraz z nauczycielami wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta zaprasza wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w testach uzupełniających do oddziałów sportowych na rok szkolny 2019/2020 do klasy VII i VIII o profilu piłka nożna i piłka siatkowa.
Testy sprawnościowe odbędą się 10.06.2019 r. o godz. 18.30 w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 przy ulicy Polnej 5 we Wronkach. Chętne osoby muszą posiadać: aktualne badania lekarskie (zaświadczenie od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu), wniosek o przyjęcie ucznia do klasy sportowej, zgoda na kandydowanie do oddziału sportowego.
Wymagane dokumenty dostępne są do pobrania na stronie internetowej szkoły w zakładce REKRUTACJA.

Dokumenty należy złożyć do dnia 07.06.2019 r. w sekretariacie szkoły.

  • 07.06.2019 r. - złożenie dokumentów
  • 10.06.2019 r. o godz. 18:30 - testy sprawnościowe

Więcej informacji:

  • Sekretariat Szkoły: (67) 25-40-748
  • Trenerzy/nauczyciele zajęć ukierunkowanych:
    Fabian Myszkowski 503-106-571
    Bartosz Hoffmann 609-712-378
    Leszek Biedziak 697-908-735

Turniej Ratowników

Turniej Ratowników

16 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły po raz trzynasty wzięli udział w Otwartym Turnieju Drużyn Młodzieżowych Ratowników Przedmedycznych organizowanym przez Edukację Lubasz Sp. z o.o.  Trzyosobowy zespół w składzie: Hubert Jęczmyszek (kl.III D), Krystyna Runowska (kl.III D), Aleksandra Ginalska (kl.III B) zmierzył się z zadaniami na dwóch stanowiskach pozoracji.

Czytaj więcej...

Siatkówka plażowa

Siatkówka plażowa

W piątek 10 maja w Szamotułach odbyły się Szkolne Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwie pary chłopców: Krzysztof Przewożny z Tobiaszem Wilkiem z III D oraz Jakub Bartkowiak z Karolem Kwaśnym z VII a, oraz para dziewcząt: Amelia Taberska i Zofia Dominiczak z III D.

Czytaj więcej...

Nagroda dla Janka

Janek

III miejsce dla Janka Frankowskiego w Powiatowym Konkursie Literackim "O Złotą, Srebrną i Brązową Wronę"!
Uczeń klasy 7c otrzymał nagrodę za wzruszającą i intrygującą opowieść o losach pająka i jego właściciela. Wykazał się również umiejętnością interpretacji swojej pracy i dodatkowo dostał drugą nagrodę za  pięknie przeczytany tekst. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Nadchodzą Strażnicy Czystego Powietrza!

PLAKAT

Uwaga: nadchodzą STRAŻNICY CZYSTEGO POWIETRZA! Już 5 maja będą w Olszynkach, na wronieckim bulwarze i nadwarciańskiej plaży. Pojawi się dużo atrakcji. Start o 15:15!  

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta