Godło Polski
BIP

Aktualności

Urzekające barwy jesieni

Barwy jesieni

Uczniowie klasy VIII A tegoroczne "Swięto Drzewa" uczcili 18 października Rajdem pod hasłem " Urzekajace Barwy Jesieni". Podczas spaceru po Wronkach w piękną, słoneczną pogodę młodzież podziwiała bogactwo gatunkowe drzew i krzewów najbliższej okolicy.Rajd był atrakcyjną lekcją biologii w terenie, 

Czytaj więcej...

Zamknięci w pokoju

Escape room 2018

7 pażdziernika uczniowie klasy VIIIa: Zofia Gorzkowska, Anna Michalska, Agata Miężał, Mateusz Rusin i Tomasz Stołowski wraz z wychowawczynią panią Beatą Pyzik i pracownikiem nadleśnictwa panią Justyną Brusiło pojechali do Escape room'u w Poznaniu. Była to nagroda za wygrany przez uczniów konkurs przyrodniczo-sportowy,  organizowany przez Lasy Państwowe.

Czytaj więcej...

Na wystawie

Na wystawie17, 18 i 19 października 2018 r. uczniowie starszych klas naszej szkoły zwiedzili wystawę "Dla Niepodległej", zorganizowaną w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach. Wystawa skierowana była do uczniów szkół naszej gminy i powiatu. a honorowy patronat nad nią objął Starosta Szamotulski

Czytaj więcej...

Historia zapisana w drzewach

Dzień drzewa 2018

Tegoroczne obchody Święta Drzewa przebiegły w nietypowej formie. Uczniowie wzięli udział w grze miejskiej, która odbyła się na terenie szkoły. Zadaniem trzyosobowych drużyn było rozwiązanie kilkunastu zadań rozmieszczonych w różnych miejscach szkoły.

Czytaj więcej...

Dzień Drzewa w przedszkolu

Dzień Drzewa z Przedszkolakami

W ramach obchodów Święta Drzewa uczennice z klasy 7 A: Aleksandra Głucha, Roksana Lech, Julia Rusinek, Magdalena Tomaszewska i Zofia Zielińska pod opieką p. Julii Spychały, odwiedziły 5-latków z przedszkola "Wronczusie".

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów