Godło Polski
BIP

Aktualności

Mój kraj szczęśliwy...

100 lat Niepodległej

...śpiewali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach podczas uroczystego apelu z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Dzisiejszy nastrój bardzo trafnie opisał w 1918 r. Jędrzej Moraczewski:

Czytaj więcej...

Rekord Dla Niepodległej

Cała Polska zaśpiewała hymn. Akcja Rekord dla Niepodległej odbyła się również w naszej szkole. W całej Polsce - dokładnie o 11.11 - z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie zaśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego".

Film - Jakub Zielonka, VIIB

Ciekawie i radośnie!

Świętujemy 11 ListopadaJuż 8 listopada 2018 roku świętowaliśmy w naszej szkole 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczennice klasy IIId gimnazjum zorganizowały "Festiwal herbaty". Przy aromatycznych oparach napojów, przy dźwiękach patriotycznych pieśni, w atmosferze radości i zadumy uczniowie szkoły mieli możliwosć zgłębienia wiedzy historycznej, poznania kluczowych postaci zrywów niepodległościowych,

Czytaj więcej...

Julka - po raz trzeci w kadrze Wielkopolski U-14

Julka Rusinek w kadrze

Julia Rusinek uczennica VII klasy sportowej po raz trzeci w tym roku szkolnym otrzymała powołanie na zgrupowanie Reprezentacji Województwa Wielkopolskiego w kategorii U-14 dziewczyn. Drużyna w której występuje Julka rozegrała już trzy mecze eliminacyjne - 

Czytaj więcej...

Weź udział w IV Wronieckim Dyktandzie!

Dyktando2018

W niedzielę 18 listopada odbędzie się IV Wronieckie Dyktando, organizowane przez Gminę Wronki i Wroniecki Ośrodek Kultury. Dyktando odbędzie się w dużej sali Wronieckiego Ośrodka Kultury (ul. Poznańska 59 we Wronkach), a poprowadzone zostanie przez znanego wronieckiego aktora Bartłomieja Firleta. Zapisy na to wydarzenie będą przyjmowane do czwartku 15 listopada. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów