Godło Polski
BIP

Aktualności

Wspominamy Papieża Polaka

Wspominamy Papieża

16 października obchodzimy Dzień Papieża Jana Pawła II - to święto ustanowione przez polski Sejm, by uczcić tę wielką w historii Polski i świata postać. Młodzież, pod kierunkiem księdza Szymona Kaźmierczaka oraz p. Anny Borowiak, przygotowała apel z tej okazji.

Czytaj więcej...

Kasztanobranie

Kasztanobranie 2018 Kasztanowce w tym roku hojnie obdarowały wielbicieli ich owoców. Uczniowie naszej szkoły również przystąpili do regionalnej zbiórki kasztanów pod hasłem "Kasztanobranie". Udało nam się zebrać 819 kilogramów tego cennego, farmaceutycznego surowca.

Czytaj więcej...

Prezent dla Nauczycieli

Konkurs recytatorski - Sieraków 2018

W piątek świętowaliśmy nie tylko Dzień Edukacji Narodowej, ale też sukces naszych uczennic - Zosi Dominiczak oraz Zosi Gorzkowskiej. Dziewczyny, wraz ze swoimi polonistkami - panią Szablewską oraz panią Borowiak, wyjechały do Sierakowa, by tam reprezentować naszą Szkołę w konkursie recytatorskim "W hołdzie Janowi Pawłowi II".

Czytaj więcej...

Jaki tu spokój...

DEN 2018

12 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor zadbała o dobre samopoczucie uczniów i nauczycieli, ustalając w tym dniu skrócone lekcje. Po nich, o godzinie 11:00 odbył się apel z udziałem zaproszonych gości: emerytów Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum, przedstawicieli Rady Rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły.

Czytaj więcej...

Gminne Sztafety Przełajowe

PrzelajeW czwartek 11 października w parku w Nowej Wsi odbyły się zawody sportowe dla szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacja każdej szkoły składała się z trzech dziewcząt i trzech chłopców, każdy uczestnik miał do przebiegnięcia jedno okrążenie ok. 400 m. W zawodach wzięły udział reprezentacje klas czwartych, piątych, szóstych, siódmych, ósmych oraz trzecich gimnazjum ze szkół w Nowej Wsi, 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów