Godło Polski
BIP

Aktualności

Święto Patrona

her3

Tradycyjnie w rocznicę nadania imienia Zbigniewa Herberta naszej szkole, odbył się apel poświęcony Jego pamięci. Tym razem było to widowisko multimedialne przygotowanie przez uczniów klasy I c i I d, pod tytułem "Pudełko zwane wyobraźnią, czyli pierwszaków interpretacja Herberta". Przygotowując spektakl uczniowie postanowili oprzeć się na motywach antycznych twórczości Patrona i ich współczesnym rozumieniu.

Czytaj więcej...

Nagroda Weroniki Stachowiak

wer22Lokalna Grupa Rybacka „Warta-Noteć” ogłosiła konkurs fotograficzny pt. "„Unia Europejska – każdy korzysta, nie każdy wie! Jak Unia Europejska zmieniła twoje okolice?”

Czytaj więcej...

Konkursy Biologiczno-Chemiczne z Elementami Ekologii

ko9

Dnia 20 maja 2014 roku wraz z panią Pyzik uczestniliśmy w XXI Konkursie Wiedzy Ekologicznej PCK. Składał się on z trzech etapów: indywidualnego testu ekologicznego, zadań w terenie oraz testu, który pisaliśmy całą naszą grupą.

Czytaj więcej...

Apel z Okazji Dnia Ziemi i Wręczenie Nagród

apel ziemia 1

30 maja 2014 r. odbył się apel z okazji Dnia Ziemi. Na tym apelu, po spektaklu przygotowanym przez uczniów i ich opiekunki podsumowano Konkursy Matematyczne, które odbyły się w szkole w II półroczu oraz coroczny Konkurs Recytatorski poezji Zbigniewa Herberta. Zwycięzcom nagrody wręczali p. dyrektor Jolanta Michalak oraz zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Wronki p. Robert Dorna.

Czytaj więcej...

Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny

konkurs chemiczny 9

Dnia 10 czerwca 2014 roku siedmioro uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w Międzygimnazjalnym  Konkursie Chemicznym dla klas I i II. W  tym roku  konkurs ten odbył się w Lubaszu. Do rywalizacji przystąpiło 19 młodych chemików z trzech gimnazjów. Pytania okazały się trudne, ale dwóch uczniów z naszej szkoły  zdobyło tytuł laureata.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta