Godło Polski
BIP

Aktualności

Narodowe Święto Niepodległości

1

7 listopada odbył się w naszym gimnazjum apel z okazji  Narodowego Święta Niepodległości. W stworzonym przez nauczycieli i uczniów montażu słowno- muzycznym pod tytułem „Jest taki kraj"... wiersze znanych polskich poetów przeplatały się  z piosenkami współczesnych 

Czytaj więcej...

Pamiętamy!

znicz 4

31 października grupa uczniów wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego udała się na cmentarz, aby zapalić znicze na grobach zmarłych nauczycieli oraz zasłużonych wronczan. Światło pozostawione na mogiłach ma symbolizować ciągłą pamięć społeczności uczniowskiej o tych, którzy odeszli, wyraża łączność z nimi

Czytaj więcej...

Uwaga! Konkurs!

Samorząd uczniowski wraz z nauczycielami języka polskiego ogłasza szkolny konkurs epicki. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie opowiadania fantasy (max 2 strony A4; czcionka Times New Roman 12). Do pracy, na oddzielnej kartce należy dołączyć swoje dane (imię, nazwisko, klasa). Termin oddawania prac: 12.11.2014. Na laureatów czekają nagrody. Po szczegółowe informacje prosimy zgłaszać się do opiekunów samorządu lub do pani Katarzyny Szablewskiej i Agnieszki Tadeuszak. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Konkurs Fotograficzny

konkurs foto 1

24 października 2014 r., Wiktoria Ratajczak i Adrianna Borowiak z kl. 3e oraz Jakub Grudziński z kl. 3d wzięli udział w konkursie fotograficznym „Gady, płazy, ptaki, cuda powiatu szamotulskiego”. Szczególne gratulacje należą  się Adriannie Borowiak która została laureatką tego konkursu i zdobyła wyróżnienie jako jedyna uczennica gimnazjum w powiecie.

Czytaj więcej...

Turniej Matematyczno-Przyrodniczy „Jeden z Dziesięciu”

Co miesiąc na stronie szkoły będą umieszczane zestawy pytań, które należy rozwiązać. Pojawi się pięć zestawów. Dziesięciu uczniów, którzy zdobędą największą liczbę punktów (suma punktów z pięciu zestawów) zostanie zakwalifikowanych do finału (miesiąc marzec). Na zwycięzców czekają nagrody.

Karty z odpowiedziami przyjmuje Arlena Stachowiak. Termin oddania I zestawu pytań upływa 14 listopada. Zachęcam wszystkich, którzy chcą połączyć naukę z dobrą zabawą.

Aby pobrać zestaw pytań nr I - kliknij tutaj. Kolejne zestawy pojawią się w zakładce Strefa Ucznia - Podpowiadacz.

Organizator konkursu: Arlena Stachowiak

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta