Godło Polski
BIP

Aktualności

Dzień Liczby π- Święto Matematyki w Naszej Szkole

wiosna 2015 21Wszechświat da się opisać matematycznie, a jak twierdzi wielu, jest po prostu matematyczny. Badali ją już starożytni Egipcjanie, Wisława Szymborska poświęciła jej wiersz, a matematyk William Shanks przez 15 lat wyliczał 707 cyfr jej rozwinięcia.

Czytaj więcej...

XVI Rajd Powitanie Wiosny - Ostroróg 2015

rajd powitanie wiosny 1Dnia 21 marca 2015 r. o godzinie 10.00 grupa rowerzystów z Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach wyruszyła w podróż do Ostroroga. Wycieczkę zorganizował pan Jan Marciniak nauczyciel geografii -  miłośnik turystyki. Pogoda dopisała, humory również. 

Czytaj więcej...

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

wybory 1W czwartek - 19 marca w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przedstawiamy wyniki Waszego głosowania. W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą cztery pierwsze osoby z największą ilością głosów, tj.:

Czytaj więcej...

Kolorowe Powitanie Wiosny...

wiosna

Pożegnanie Zimy Na Lodowisku

lodowisko 613 marca 2015 r. uczennice i uczniowie z klas II d i II c pożegnały zimę, spędzając popołudnie na lodowisku "Misiałek" w Tarnowie Podgórnym. Ich zmagania z jazdą na lodzie wyglądały różnie: jedni od razu  jeździli szybko jak panczeniści, a inni niestety początkowo  trzymali się bandy.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta