Godło Polski
BIP

Aktualności

Dzień Kobiet

Dzien Kobiet 2015 19 marca 2015 roku w naszym Gimnazjum świętowaliśmy Dzień Kobiet. To już nasza tradycja, że przychodzimy wtedy w spódnicach i sukienkach. W prawdzie co niektórzy narzekają, że "dżender", ale jednak nam to jakoś specjalnie nie przeszkadzało. Na przerwach grała muzyka. 

Czytaj więcej...

Nietypowe Zajęcia Wychowania Fizycznego…

nietypowy wf 1Dnia 5 marca 2015r. w ramach zajęć wychowania fizycznego odbyło się spotkanie młodzieży naszego gimnazjum z osobami niepełnosprawnymi czynnie biorącymi udział w sportowym życiu gminy Wronki. Naszymi gośćmi byli Krzysztof Kijek, Jarosław Nowak, Maciej Grzylkowiak oraz Pani Helena Nowak,

Czytaj więcej...

Uwaga! Siatkarska Klasa Usportowiona

statkowka chlopcyW roku szkolnym 2015/16 w Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta po raz pierwszy będzie utworzona klasa usportowiona z rozszerzonym programem z piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców. Zapraszamy wszystkich uzdolnionych sportowo do zapisywana się do tej klasy!

Czytaj więcej...

Podsumowanie Projektu Edukacyjnego

projekt pamietnik nastolatki 3Cały nasz projekt ma na celu zachęcenie młodzieży naszego gimnazjum do przeczytania wspaniałej serii pani Beaty Andrzejczuk pt.: „Pamiętnik Nastolatki”. Książka opowiada o losach młodej dziewczyny Natalii i o tym,

Czytaj więcej...

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

pamieci zolnierzy wykletychUroczystość rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod tablicą przed Zakładem Karnym. Następnie w kościele farnym odbyła się msza św. w intencji Żołnierzy Wyklętych. Po niej poczty sztandarowe złożyły kwiaty na Rynku pod pomnikiem "Ku czci i chwale poległych za wolność ojczyzny".

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta