Godło Polski
BIP

Aktualności

Biegi Przełajowe

We wtorkowe popołudnie 24 września nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali w Olszynkach Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych.

Czytaj więcej...

Podsumowanie Miesiąca Dobrych Manier

Miesiąc Dobrych ManierListopad był w naszym gimnazjum bardzo pracowity, a to za sprawą zadania realizowanego w ciągu całego miesiąca przez wszystkie klasy pod hasłem „Listopad – miesiąc dobrych manier”.

Czytaj więcej...

Ponownie w Schronisku AZOREK

Wizyta w Schronisku AZOREKTradycyjnie już grupa uczniów udała się do Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Azorek” w Obornikach Wlkp. Zawiezione zostały koce, miski i karma dla psów zebrane w naszym gimnazjum. Niestety u piesków występowało podejrzenie żółtaczki, dlatego tylko nieliczne mogliśmy przytulić, pogłaskać i wyprowadzić na długi spacer.

Czytaj więcej...

Zjazd Herbertowskich Szkół - 19-21 września 2013

Zjazd Herbertowskich SzkółW dniach 19-21 września 2013 roku odbył się XV Ogólnopolski Zjazd Klubu Herbertowskich Szkół, którego gospodarzem był Zespół szkół Społecznych nr 1 im. Zbigniewa Herberta Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kołobrzegu.

Czytaj więcej...

Szkoła Warta Wyboru! GŁOSUJ!!!

 

LOGO Szkoła Warta Wyboru - Szamotuły 2016 to akcja Tygodnika "Dzień Szamotulski" oraz portalu szamotuly.naszemiasto.pl, której celem jest wybór najsympatyczniejszej szkoły ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej w powiecie szamotulskim. Rozpoczynamy głosowanie! Można głosować przy pomocy sms-a, Facebooka i tradycyjne.  Więcej informacji...

GŁOSUJ na nasze gimnazjum - TUTAJ

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta