Godło Polski
BIP

Aktualności

The Oskar goes to...

Oskary 2018

Od wielu lat, tradycyjnie w ostani dzień przed zakończeniem roku szkolnego, cała społeczność uczniowska żegna odchodzących ze szkoły Absolwentów. W tym roku ostatnie gimnazjalne klasy drugie przygotowały Galę Oskarową, na której przyznawały statuetki w kilku kategoriach: 

najlepsza aktorka/aktor, najlepsza rola drugoplanowa, scenariusz, chrakteryzacja itp. Zanim Oskar został wręczony, nominowani uczniowie mieli do wykonania szereg zabawnych zadań, przeplatanych piosenkami i tańcami z filmów i musicali. Z wielką radością i przyjemnością gościliśmy na Gali absolwentki naszego gimnazjum: Monikę Kijek, Martę Szablewską i Jagodę Foltę, które śpiewem i tańcem uświetniły naszą uroczystość.
Kwiatami i serdecznymi życzeniami pożegnaliśmy także odchodzących ze szkoły nauczycieli: Panią Dyrektor Jolantę Michalak oraz Panie: Marię Kęsy, Marietę Mikołajczak i Alicję Kochańską-Swaryczewską. Poniżej - fotoreportaż  i filmy.

 Poniżej - zdjęcia i filmy: Monika Kowalska

Monika Kijek - absolwentka naszego gimnazjum, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku o specjalności musical, jedna z głównych aktorek Teatru Muzycznego w Gdyni i Wrocławiu, Teatru Palladium w Warszawie, półfinalistka programu X-Faktor i aktorka dubbingowa.
Marta Szablewska - kolejna absolwentka, która pierwsze szlify zdobywała w szkole baletowej w Poznaniu, Mistrzyni Polski w kategorii pom-pom, wieloletnia trener-szkoleniowiec Mażoretek Miraż, trenerka fitness. Marcie towarzyszyła Jagoda Folta, która również jest absolwentką naszej szkoły, obecnie uczennica liceum na Leśnej. Obie tancerki są wielokrotnymi mistrzyniami Polski i Europy w kategoriach zespołowych.

Fotoreportaż

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów