Godło Polski
BIP

Aktualności

Nadanie imienia ulicy

Nadanie imienia ulicy6 października poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Patrycja Piasek, Dominika Kulupa i Bartosz Kozłowski wraz z opiekunem p. Patrycją Wituską, uczestniczył w uroczystości nadania imienia ulicy Walentego Błażejewskiego we Wronkach. 

Była to kolejna odsłona obchodów związanych z rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości ale również wyjątkowa lekcja historii, w której upamiętniliśmy wybitnego mieszkańca Wronek. Walenty Błażejewski był człowiekiem, bohaterem, który swoim życiem pokazał, że niezależnie od sytuacji trzeba walczyć o swoje miasto i swoją ojczyznę. 

Spoglądając na sylwetkę Zasłużonego Wrończanina nasuwa się parafraza słów Johna Fitzgeralda Kennedy'ego:
"Nie pytaj, co Polska może zrobić dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla Polski".

Patrycja Wituska

Nadanie imienia ulicy Nadanie imienia ulicy Nadanie imienia ulicy

 

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta