Szkolne Mistrzostwa w siatkarskich singlach

W piątek 15 marca zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły w siatkarskich singlach dziewcząt reprezentujących sportowe klasy VI i V. W turnieju wzięło udział 10 dziewczynek, były to: Julia Wojciechowska, Lena Lechmann, Olga Wilkutowska, Paulina Mucha, Zuzanna Kozłowska i Gabriela Starzonek z kl. VI S oraz Maja Baranowska, Paulina Molińska, Inga Woelk, Pola Gierak z V S. Po blisko 3-godzinnej rywalizacji zawody zakończyły się zwycięstwem Pauliny Molińskiej, srebrny medal wywalczyła Oliwia Mucha a brązowy Maja Baranowska.

Kosmiczne lekcje 🚀

Ten tydzień minął w klasie IIIa pod hasłem “Kosmos”. Zajęcia miały na celu rozbudzenie zainteresowań uczniów otaczającym nas wszechświatem. Kosmos to przeogromna przestrzeń, która od zawsze interesowała ludzkość, a tym bardziej budzi zainteresowanie wśród uczniów. Uczniowie zebrali zdobytą wiedzę, i wykonali makiety Układu Słonecznego. Fotki na FB

Marta Kotasińska-Gaj

Mistrzynie Powiatu!

7 marca w hali SZAMOTULANKA w Szamotułach odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt, w którym startowało pięć zespołów.  Dziewczyny z naszej szkoły wygrały wszystkie mecze i zdobyły tytuł Mistrzyń Powiatu, awansując do Finału Rejonowego, który odbędzie się 26.03 2024 we Wronkach, w hali Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Zbigniewa Herberta

Piotr Ławniczak

Ponownie gotujemy z Maksem :)

Dziś Maks dzieli się z nami pomysłem na przygotowanie panini! Panini to pyszne, włoskie kanapki szykowane na bazie ciabatty żytniej, pszennej lub tortilli i podawane na ciepło.