Godło Polski
BIP

Aktualności

Ekologiczny Ekspres - Stop Smogowi

Apel ekologiczny

Tegoroczny apel z Okaji Dnia Ochrony Środowiska poruszał ważny i niezwykle aktualny problem niskiej emisji. Powietrze wokół Ziemi staje sie z każdym rokiem bardziej nasycone substancjami zagrażajacymi życiu na naszej planecie. We Wronkach również oodycha sie coraz trudniej i gwałtownie wzrasta liczba zachorowań na astmę. 

Młodzież Szkoły Podstawowej nr 3 przy ulicy Polnej w trosce o mikroklimat najbliższej okolicy zaproponowała skuteczną edukację w tym zakresie. Uczniowie naszej szkoły dotarli zarówno do dorosłych obywateli Wronek jak również do przedszkolaków. Treści apelu także miały charakter informacyjny. Powiedzmy wszyscy: Stop Smogowi!

Po apelu uczniowie otrzymali nagrody za konkursy matematyczne.

  • Ogólnopolska Olimpiada matematyczna „Olimpus”:
    Patrycja Kapłon – laureat, Zofia Gorzkowska – laureat, Tobiasz Maciejewski, Goran Brzóska, Mikołaj Batura.
  • Międzynarodowy Konkurs „Kangur” - nagrody otrzymali uczniowie, którzy zdobyli wyróżnienie:
    Filip Maciejewski Vs, Olga Spychała VI s, Mikołaj Raś VII d, Anna Michalska VIII a oraz Adam Michalak III d

Fotoreportaż z apelu

Organizatorzy: Karolina Kwapisz, Beata Pyzik, Arlena Stachowiak

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta