Godło Polski
BIP

Aktualności

Koronczarki z bajki

Projekt: "Koronczarki z bajki"

30 września rozpoczął się w naszej szkole projekt "Koronczarki z bajki". W ramach działań uczniowie klas siódmych i ósmych spotkali się z Koronczarkami z gminy Wronki. Wspólnie wysłuchaliśmy ciekawych, powojennych opowieści i podziwialiśmy rękodzielnicze cuda. Zapiski, które powstały w trakcie wczorajszego spotkania posłużą do napisania 

przez uczniów bajki. Premiera książki odbędzie się w listopadzie. Serdecznie dziękujemy Pani Karolinie Matuszewskiej za gościnę w Publicznej Bibliotece Miasta i Gminy Wronki i ciepłą, domową atmosferę.
Projekt ".Koronczarki z bajki" jest realizowany we współpracy z Centrum Praktyk Edukacyjnych w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu w ramach programu "Bardzo Młoda Kultura: Wielkopolska!"
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Bardzo Młoda Kultura 2019-2021", a także Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Miasta Poznania, a także Wronieckiego Ośrodka Kultury.

Sabina Jasińska

Projekt: "Koronczarki z bajki" Projekt: "Koronczarki z bajki" Projekt: "Koronczarki z bajki" Projekt: "Koronczarki z bajki"

 

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta