Godło Polski
BIP

Aktualności

Zwycięstwo Wojtka

Zwycięstwo Wojtka

W piątkowych zawodach przełajowych, które odbyły się w Żerkowie świetną formą wykazał się Wojtek Remisz z klasy V s. W biegu w kategorii chłopców z rocznika 2008 został Mistrzem Wielkopolski Zrzeszenia LZS. Oprócz Wojtka w biegach uczestniczyli jeszcze inni uczniowie z naszej szkoły:

Martyna Kurowska, Julia Śrama, Judyta Węgierek, Ksawery Drożyński, Oskar Baranowski, Marceli Kurowski, Janek Hibner, Tomek Konieczny, Hubert Przybył, Olivier Gregorek, Piotr Hoffmann i wszyscy godnie reprezentowali Wronki i powiat szamotulski zajmując wysokie miejsca. Dzięki dobrej postawie m.in. naszych uczniów, powiat szmotulski zajął I miejsce w punktacji drużynowej a nasza szkoła została sklasyfikowana  na 8 miejscu na 38 szkół.

Leszek Biedziak

Zwycięstwo Wojtka

 


 

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta