Godło Polski
BIP

Aktualności

Spotkanie z panią policjantką

Spotkanie z policjantką

9 października 2019r. odbyło się spotkanie najmłodszych uczniów naszej szkoły z Panią policjantką Eweliną Grzeszkowiak z Komisariatu Policji w Szamotułach. Celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Pani policjantka przybliżyła dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniała numery alarmowe oraz zasady zachowania się

podczas spotkania z nieznajomym czy podczas ataku psa. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Dziękujemy serdecznie za miłe i pouczające spotkanie. Ponadto zapraszamy na fotorelację z życia pierwszoklasisty i zerówkowicza

Julia Spychała

Spotkanie z policjantką Spotkanie z policjantką Spotkanie z policjantką Spotkanie z policjantką

 

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta