Godło Polski
BIP

Terminy Zebrań w r.szk. 2018/2019

12 września 2018 r.
zebranie rozpoczynające rok szkolny
24 października 2018 r.
zebranie rodziców i Otwarta Szkoła
5 grudnia 2018 r. zebranie rodziców, informacje o zagrożeniach, Otwarta Szkoła
30 stycznia 2019 r.
zebranie rodziców - wywiadówka
6 marca 2019 r.
zebranie rodziców i Otwarta Szkoła
3 kwietnia 2019 r.
zebranie rodziców, Otwarta Szkoła
22 maja 2019 r. zebranie rodziców, Otwarta Szkoła, informacje o zagrożeniach

 


Skrócony kalendarz pracy szkoły w roku szkolnym 2018/2019

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rada Rodziców 2018/2019

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach

Grzegorz Śrama
Przewodniczący Rady Rodziców
Elżbieta Czosnowska
Zastępca Przewodniczącego RR
Izabela Waroś Skarbnik
Zuzanna Świderska
Sekretarz
Agnieszka Kalemba
Anna Lubik
Komisja rewizyjna

 


Wpłata na Radę Rodziców - 50 zł na rok

Informacje dot. ubezpieczenia uczniów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terminy konsultacji w r.szk. 2018/2019

Barłóg Karolina
środa 10.45 - 11.30
Biedziak Anna wtorek 11.40 - 12.25
Biedziak Leszek czwartek 15.30 - 16.15
Bocian Paweł wtorek 9.50 - 10.35
Borowiak Anna poniedziałek 10.45 - 11.30
Dąbrowska Iwona środa 13.40 - 14.25
Dreger Katarzyna środa 9.50 - 10.35
Fudali Ilona czwartek 13,25 - 13.40
Giersberg-Oleksiak Katarzyna czwartek 12.40 - 13.25
Hoffmann Bartosz czwartek 10.45 - 11.30
Jasionowska Lucyna piątek 9.50 - 10.35
Jasińska Sabina piątek 11.40 - 13.25
Jędrzejczak Emilia
poniedziałek 10.45 - 11.30
Klemenska Hanna
wtorek 10.45 - 11.30
Kęsy Maria wg godzin pracy pedagoga
ks.Kaźmierczak Szymon środa 8.55 - 9.35
Kmita Bogusława
czwartek 12.40 - 13.25
Kowalska Monika
czwartek 9.50- 10.35
Krzyżanek Iwona
czwartek 11.40 - 12.25
Kremer Lidia
czwartek 11.40 - 12.25
Ławniczak Piotr czwartek 11.40- 12.25
Bukowska Sandra piątek 11.40 - 12.25
Myszkowski Fabian piątek 10.45 - 11.30
Nawrocki Rafał czwartek 9.50 - 10.35
Nowierska Barbara czwartek 9.50 - 10.35
Pilarczyk Ewa czwartek 13.40 - 12.25
Pilarska Agnieszka poniedziałek 11.30 - 12.25
Pospieszna-Firlet Karolina czwartek 14.25 - 15.20
Pyzik Beata poniedziałek 11.40 - 12.25
Rudkowski Jerzy środa 10.45 - 11.25
Sip-Grochowska Joanna wtorek 13.30 - 14.25
Spychała Julia czwartek 11.40 - 12.25
Stachowiak Arlena poniedziałek 12.40 - 13.25
Szablewska Katarzyna środa 10.45 - 11.25
Szałański Wojciech piątek 12.35 - 12.40
Szorcz Aleksandra wg godzin pracy psychologa
Śrama Katarzyna  piątek 10.45 - 11.25
Świniarski Bogusław czwartek 11.40 - 12.25
Taberska Marta czwartek 14.25 - 14.35
Wilk Marcin  środa 12.40 - 13.25
Wituska Patrycja czwartek 10.35 - 11.25
Woźny Łukasz  piątek 9.50 - 10.35
Wydarta Agnieszka czwartek 14.35 - 15.20
Zakrzewska Halina poniedziałek 9.50 - 10.35
Kwapisz Karolina piątek 11.40 - 12.25
Plan Lekcji
Poczta
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów