Godło Polski
BIP

Aktualności

Koniec KARNAWAŁU!

Balik klas pierwszych W poniedziałek 24 lutego odbył się bal karnawałowy naszych Pierwszoklasistów. Samorząd Uczniowski zaprosił do współpracy grupę animatorów z Technikum Obsługi Turystycznej przy ZS2 i okazało się to strzałem w dziesiątkę! Balik był ze wszech miar profesjonalny

Czytaj więcej...

Zajęcia pokazowe

Zajęcia pokazowe

19 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 3 we Wronkach odbyły się pokazowe zajęcia sportowe dla klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 1 we Wronkach oraz Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi. Gry i zabawy ruchowe prowadzili nauczyciele i Trenerzy Leszek Biedziak, Michał Dolata, Bartosz Hoffmann, Fabian Myszkowski. 

Czytaj więcej...

Konkurs pieśni patriotycznej

Konkurs Pieśni

20 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej w Kwilczu zorganizowany został V Wojewódzki Konkurs „W hołdzie obrońcom Ojczyzny”. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „II wojna światowa”. Konkurs podzielony jest na różne kategorie, między innymi literacką, plastyczną, recytatorską czy muzyczną. Właśnie w tej ostatniej wzięły udział uczennice naszej szkoły  - Zofia Zielińska (8A) oraz Katarzyna Noje (7D), które przygotował p. Paweł Bocian. Uczestniczki konkursu zaśpiewały piosenki patriotyczne: „Deszcz, jesienny deszcz” oraz „Białe róże”. 

Czytaj więcej...

Nie hejtuję - reaguję!

Happening STOP_HEJT

Powszechność hejtu i mowy nienawiści w sieci stała się normą. Coraz częściej spotykanymi komentarzami są: „To tylko taka zabawa, sposób na zabicie nudy”, „To był żart, przecież wszyscy się śmiali”, „Musiałam odegrać się za odbicie mi chłopaka”,

Czytaj więcej...

Walentynki, nie tylko dla zakochanych

Walentynki 2020 1

Tradycyjnie, w dzień św. Walentego obchodziliśmy w naszej szkole "dzień na czerwono", zorganizowany przez samorząd uczniowski. Była to okazja do obdarowywania się drobnymi upominkami, do składania pięknych walentynkowych życzeń, no i oczywiście do wspólnej zabawy w czasie przerw międzylekcyjnych.  

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta