Godło Polski
BIP

Aktualności

Edukacja prawna w szkole

Spotkanie z kuratorem sądowymW dniach 13 i 14 lutego uczniowie kl. VII i VIII naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach, które poprowadziła  Pani Katarzyna Major – kurator zawodowy przy Sądzie Rejonowym w Szamotułach. Spotkanie odbyło się w ramach Szkolnych Dni Profilaktyki, a dotyczyło edukacji prawnej. 

Czytaj więcej...

Konkurs ortograficzny 2020

Konkurs ortograficzny

Jak co roku, poloniści z naszej Szkoły zorganizowali konkurs ortograficzny. Do boju zgłosili się, zarówno młodsi, jak i najstarsi uczniowie. Tekst najeżony był ortograficznymi pułapkami, ale uczestnicy dzielnie walczyli. Ostatecznie, zwycięzcami okazali się:

Czytaj więcej...

Dla Babć i Dziadków

Spotkanie międzypokoleniowe

Odwiedziny Seniorów

W poniedziałek 20 stycznia, w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z podopiecznymi Dziennego Domu Seniora we Wronkach. W ramach wydarzenia seniorzy obejrzeli "Opowieść wigilijną"  i wraz z klasą I b wzięli udział w warsztacie plastycznym. 

Czytaj więcej...

Zosia Gorzkowska - Dumą Wronek 2019

Zosia - Duma Wronek 2019

Uczennica Liceum Ogólokształcącgo im. Adama Mickiewicza nr 8 w Poznaniu, absolwentka naszej szkoły Zosia Gorzkowska, 16 stycznia br. podczas Noworoczej Gali otrzymała Nagrodę Burmistrza - Dumę Wronek jako szczególne wyróznienie w kategorii osiągnięć naukowych w roku szkolnym 2018/19.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta