Godło Polski
BIP

Aktualności

Konkurs Wiedzy o Prawie

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Prawie zorganizowany przy współudziale Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Jednym z głównych celów konkursu było poszerzanie i pogłębianie świadomości prawnej dzieci i młodzieży, doskonalenie praktycznych umiejętności w języku prawniczym, szczególnie pisania, mówienia, argumentacji i przekonywania.

Czytaj więcej...

„Czytam w Podróży… Herberta"

czytam-herberta27 marca 2014 roku, uczniowie Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta, wraz z opiekunami, wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Czytam w podróży… Herberta”.

Czytaj więcej...

Powitanie Wiosny i Promocja Szkoły

pierwszy-dzien-wiosny21 marca 2014 r. odbył się w naszej szkole Dzień Wiosny, który tradycyjnie jest też Dniem Promocji naszej szkoły. Na szóstoklasistów czekały liczne niespodzianki. Starsi koledzy pod czujnym okiem p. Moniki Kasior wystawili sztukę „ Piotruś Pan” w języku angielskim.

Czytaj więcej...

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

wybory-do-samorzadu-uczniowskiegoDnia 18 marca odbyły się w naszej szkole wybory do samorządu uczniowskiego. W szranki stanęło 15 kandydatów, z których dziewięcioro zasiliło szeregi naszego samorządu.

Czytaj więcej...

Agata Gromadzińska laureatką Konkursu Biologicznego

Dnia 8 marca 2014 roku w Gimnazjum 43 w Poznaniu odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Uczennica klasy IIIA Agata Gromadzińska została laureatką tego prestiżowego konkursu.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta