Aktualno艣ci

馃 STOP HEJT! START RESPECT! 馃馃従

0
Akcja Stop Hejt

Co 5 osoba przyznaje si臋 do tego, 偶e chocia偶 raz by艂a ofiar膮 hejtu w Internecie. . Jego skutki powoduj膮 zniszczenie poczucia w艂asnej warto艣ci, stres, strach, os艂abienie psychiczne i fizyczne, a tak偶e choroby psychosomatyczne. Na hejt i mow臋 nienawi艣ci najbardziej nara偶eni s膮 nastolatkowie. 40 % m艂odzie偶y spotka艂o si臋 w Internecie z wyzywaniem, ponizaniem i o艣mieszaniem. Hejt mo偶e zabi膰!
Z tak wa偶nym apelem uczniowie – Wojtek, Jakub i Marcin odwiedzili dzisiaj klas臋 6s i 7s, u艣wiadamiaj膮c koleg贸w i kole偶anki, jak wiele szkody mo偶e przynie艣膰 hejt i cyberprzemoc. Pami臋taj wi臋c o odpowiedzialno艣ci za swoje s艂owa!聽 Fotki – na FB

Katarzyna Giersberg-Oleksiak, Anna Kowalska
fotki – Zachariasz Szymkowiak

Zuzia przypomina o 艣wi膮tecznym kiermaszu!

Poprzedni artyku艂

Gdy Ci smutno, gdy Ci 藕le, zanu膰 piosenk臋, u艣miechnij si臋

Nast臋pny artyku艂