Rocznica wyzwolenia Wronek

25 stycznia w naszej szkole świętowaliśmy rocznicę wyzwolenia Wronek spod okupacji hitlerowskiej. Była to wspaniała okazja do zapoznania uczniów z historią naszego miasta. Zarys tła historycznego i pożółkłe fotografie wprowadziły nas w nastrój zadumy, a ciekawe quizy i gry wywołały pozytywnego ducha przygody i zabawy. Wyobraźnią błądziliśmy po starych uliczkach miasta, zatapialiśmy się w zieleni nadwarciańskich łąk i poszukiwaliśmy składników, by skomponować tradycyjne, wielkopolskie potrawy.

Dla Babci i Dziadka – od klasy 2A i 2B


Wojewódzki Konkus Biologiczny

Paulina - laureatka konkursu biologicznego

18 stycznia br. odbyły sie eliminacje rejonowe w ramach Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Nasza szkołę reprezentowała uczennica Paulina Wargacka z klasy 8B.
Zakres materiału niezbedny do startu w kolejnym etapie konkursu był bardzo obszerny, mimo to Paulinka Wargacka zdobyła 38/40 punktów z testu konkursowego i uzyskała awans do kolejnego etapu juz na szczeblu województwa. Gratulujemy!!!

Beata Pyzik

Karaoke w SP3 – na Święta

Rozstrzygnięty został konkurs na świąteczne karaoke w języku obcym. Uznaliśmy, że wszyscy uczestnicy konkursu zasługują na pierwsze miejsce, ponieważ rywalizacja była bardzo wyrównana. Dziękujemy za wspaniałe nagrania, jesteśmy z was dumni. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS – online

Obecna pandemia COVID 19 sprawiła, że media zarzucają nas ogromem informacji dotyczących koronawirusa. Pamiętajmy jednak, że wirus HIV nie zniknął i zbiera również duże żniwo śmiertelności na całym świecie. Wiedza na temat zachowań ryzykownych dotyczacych AIDS sprawi, że liczba zakażeń będzie malała z roku na rok. Tradycją naszej szkoły jest systematyczna edukacja w zakresie tej problematyki.

1 2 84