Aktualności

Brawo Olga – Pierwsza w Rejonie!

0

Miniony wtorek okazał się wyjątkowo szczęśliwy dla uczennicy klasy 7s Olgi Czechowskiej. Dnia 23 stycznia br. w Szamotułach odbyły sie eliminacje rejonowe do XXXI Ogólnopolsiekj Olimpiady Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia.Zakres materiału bardzo szeroki zwiazany z budową, fizjologią i higieną układu pokarmowego człowieka, zasadami zdrowego odżywiania, dietetyką, dodatkami do żywności przetworzonej i skutkami takich praktyk, pierwszą pomocą przedmedyczną.
Olga musiała zmierzyć się, ze szczegółowym testem składającym sie z 40 pytań jednokrotnego wyboru i 20 pytaniami wielokrotnwgo wyboru ( dogrywka ). Po pierwszej i drugiej turze pytań Olga pokonała rywalki uzyskując najwyższy wynik, zajęła zatem I miejsce i wywalczyła awans do eliminacji wojewódzkich w Poznaniu.Bardzo cieszy fakt, że skromna, spokojna dziewczyna, która pierwszy raz reprezentowała naszą placówkę w tak obszernym konkursie wiedzowym, osiągnęła sukces, przynosząc znamienity zaszczyt szkole. Gratulujemy!!!

Beata Pyzik

Turniej

Siatkarskie Mistrzostwa

Poprzedni artykuł

Jesteśmy Szkołą z Misją!

Następny artykuł