Aktualno艣ci

Dzie艅 Bibliotekarza w 1a i 1c 馃摎

0
1a i 1c w bibliotece

Klasa 1a i 1c z okazji Dnia Bibliotekarza odwiedzi艂a Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wronki. Pani Weronika Kwita opowiedzia艂a dzieciom o zasadach panuj膮cych w bibliotece oraz o zawodzie bibliotekarza. Uczniowie dowiedzieli si臋 jakie kroki nale偶y wykona膰, aby wypo偶yczy膰 ksi膮偶ki i jak nale偶y o nie dba膰. Wys艂uchali艣my pe艂nych humoru opowie艣ci – 鈥濸oszukiwany! Tajemniczy z艂odziej ksi膮偶ek鈥 oraz聽 “Nie lubi臋 ksi膮偶ek. Koniec kropka”. Podczas zaj臋膰 plastycznych w bibliotece dzieci wykona艂y urocze zakladki do swoich ksi膮偶ek.
Dzi臋kujemy za wprowadzenie nas w zaczarowany 艣wiat literatury, fantazji i wyobra藕ni! Dzi臋ki dzisiejszej wizycie biblioteka zyska艂a nowych czytelnik贸w! Fotorelacja – FB

Bernadeta Nawrot, Natalia Kaszkowiak-Colombo

A jak Autyzm, A jak Akceptacja…

Poprzedni artyku艂

Wiosna na Polnej

Nast臋pny artyku艂