Aktualności

“Gang Śmieciaków” na Polnej

0
Z Gangiem Śmieciakow

Problem dbania o środowisko jest bardzo istotny i poruszany od dawna. Niestety nieustannie pojawiają się głosy, że jeden człowiek nie ma wpływu na zmiany… że poprawienie codziennych nawyków w jednym domu nie zmniejszy globalnego niszczenia środowiska. Czy na pewno?
A gdyby tak każdy pomyślał, że zostanie osobiście rozliczony za swoje „przestępstwa” wobec Ziemi? A gdyby tak, istniała tajna organizacja tropiąca tych, którzy bezmyślnie marnują prąd i wodę, zanieczyszczają powietrze, czy kupują nieustannie nowe niepotrzebne rzeczy? A co by było gdyby bezbronne zwykle zwierzęta, nagle stanęły do boju o własne bezpieczeństwo i przyszłość naszej planety?
Spektakl „Gang Śmieciaków” zabrał dzisiaj uczniów klas 1-3 i ich opiekunów do świata, gdzie Leon Kameleon i Weronka Biedronka w sprytny sposób wytropili i widowiskowo ukarali „przestępców” działających przeciwko planecie Ziemi! Bohaterowie sygnalizowali nam także, że alkohol, nikotyna czy napoje energetyczne to samo zło.
Dziękujemy profilaktycznej Grupie-T 🙂 Było bardzo wesoło i z przekazem, który w nas zostanie! ❤️ Do dzieła zatem! Fotoreportaż na szkolnym FB

Katarzyna Giersberd-Oleksiak

Mistrzostwa Gminy w minisiatkówce

Poprzedni artykuł

II Otwarty Konkurs Recytatorski „Herbertowskie Strofy”

Następny artykuł