Aktualności

II miejsce w rejonie – Poznań Zachód

0
pilkarze

10 maja 2024 r. w Opalenicy odbyły się Igrzyska dzieci- etap rejonowy piłki nożnej chłopców. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Rudy Leon, Kałużyński Hubert, Nowak Antoni, Runowski Adam, Szukała Bartosz, Szymaniak Dawid, Koza Dawid – ` 6s oraz Łudziński Marcel, Morawiec Kryspin, Nowak Dawid, Werner Nikodem, Golas Nikodem – 5s
Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn z powiatów Poznań – Zachód. Rozgrywki zostały rozegrane systemem każdy z każdym. Nasza drużyna wygrała 3 spotkania i zanotowała 1 remis. Mimo tak świetnych wyników nie wystarczyło to na zajęcie I miejsca w zawodach. Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach ostatecznie zajęła II miejsce przegrywając stosunkiem bramek ze Szkołą Podstawową nr 3 z Rogoźna.

Fabian Myszkowski

Światowy Dzień Książki

Poprzedni artykuł

Nabór uzupełniający do klasy sportowej

Następny artykuł