Aktualności

Konkurs fotograficzny – “Zamień się w bohatera z ulubionej książki”

0
Robinson Crusoe

Zachęcamy do głosowania, które odbywa się za pośrednictwem fanpage na portalu społecznościowym Facebook znajdującym się pod tym adresem na FB➡️
Zgodnie z zapowiedzią zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najciekawsze zdjęcie przedstawiające bohaterów z książek. Prosimy oddawać głosy poprzez “polubienie” wybranej fotografii. Można głosować na maksymalnie 3 zdjęcia.
Uwaga! Jeśli jedna osoba polubi więcej niż 3 fotografie, jej głosy nie zostaną przyznane żadnemu projektowi. Autorzy trzech zdjęć, które zdobędą najwięcej „lajków”, otrzymają atrakcyjne nagrody niespodzianki. Głosowanie zakończy się w poniedziałek 22 kwietnia.
Już teraz dziękujemy za nadesłanie fantastycznych zdjęć i życzymy powodzenia w głosowaniu. ❤️

Bernadeta Nawrot, Marta Kotasińska- Gaj

Wyniki konkursu plastycznego “BEZDOMNE ZWIERZAKI- PRZYJACIEL DO ADOPCJI

Poprzedni artykuł

Wizyta funkcjonariuszy policji w naszej szkole

Następny artykuł