Aktualności

Mistrzowie Powiatu w piłce nożnej- orlik ⚽️

0
Mistrzowie Powiatu w klasie Orlik

8 kwietnia 2024 r.  reprezentacja naszej szkoły udała się na turniej piłkarski do Kaźmierza. Turniej został rozegrany na orliku w systemie każdy z każdym. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn: SP2 Szamotuły, SP3 Szamotuły, SP Grzebienisko, SP Kaźmierz oraz SP3 Wronki.
Naszą szkołę reprezentowali: Leon Rudy, Bartosz Szukała, Antoni Nowak, Dawid Nowak, Hubert Kałużyński, Tobiasz Kurasz, Kryspin Morawiec, Adam Runowski, Dawid Szymaniak, Dawid Koza, Marcel Łudziński i Nikodem Werner.
Cieszymy się z kolejnego sukcesu uczniów klas sportowych naszej szkoły. Chłopcy będą reprezentować nasz powiat w zawodach rejonowych. Zdjęcia na szkolnym FB

Fabian Myszkowwski

Odwiedziny w SP3

Poprzedni artykuł

Gotowanie z Maksem

Następny artykuł