Aktualności

Obiad Nasz Rodzinny

0
Obiad

Obiad

30 listopada 2017 r., w ramach Miesiąca Dobrych Manier, w stołówce szkolnej odbył się happening pokazujący prawdziwy, rodzinny obiad. Uczennice i uczniowie w ludowych szamotulskich strojach zasiedli do stołu, by elegancko i swobodnie zjeść stołówkowy obiad. 

Pokazali, że podczas szkolnego obiadu, jak zawsze i wszędzie należy przestrzegać zasad dobrego wychowania.

W scence udział wzięli: Wiktoria Dobierska, Zuzanna Podgórska, Aleksandra Rębarz, Tomasz Dwóżnik, Filip Judek i Mateusz Solarski.

Natomiast tydzień wcześniej przedstawiciele wszystkich klas wzięli udział w świetlicowym quizie “Savoir vivre przy stole”. Uczniowie sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności z zakresu “co i jak przy stole”, czyli ułożenia sztućców i nakrycia do stołu, oraz zasad obowiązujących podczas posiłku. Zwyciężyła klasa 2a. Gratulujemy!

Organizatorzy

Andrzejki w Świetlicy

Poprzedni artykuł

Nasi uczniowie w Kadrze Wielkopolski

Następny artykuł