Aktualności

Podsumowanie Projektu Edukacyjnego

0
projekt pamietnik nastolatki 3

projekt pamietnik nastolatki 3Cały nasz projekt ma na celu zachęcenie młodzieży naszego gimnazjum do przeczytania wspaniałej serii pani Beaty Andrzejczuk pt.: „Pamiętnik Nastolatki”. Książka opowiada o losach młodej dziewczyny Natalii i o tym,

jak radzi sobie ona z problemami nastoletniego życia. W dniu 5 marca uczestnicy naszego projektu, wspólnie z uczniami z klas 2a i 2f wystawili przedstawienie pt.: „Oskar i pani Róża w Pamiętniku Nastolatki” oraz zaprezentowali krótki teleturniej wiedzy o autorce. Przedstawienie przygotowaliśmy pod kierunkiem p. Katarzyny Szablewskiej, p. Emilii Jędrzejczak, p. Agnieszki Tadeuszak. Apel był podsumowaniem naszej dotychczasowej pracy nad projektem. Aktualnie przystępujemy do realizacji nowych pomysłów.

Dominika Telak, klasa II a

projekt pamietnik nastolatki 1 projekt pamietnik nastolatki 2 projekt pamietnik nastolatki 4 projekt pamietnik nastolatki 5 
projekt pamietnik nastolatki 6 projekt pamietnik nastolatki 7 projekt pamietnik nastolatki 8 projekt pamietnik nastolatki 9
projekt pamietnik nastolatki 10 projekt pamietnik nastolatki 11 projekt pamietnik nastolatki 12 projekt pamietnik nastolatki 13

 

Narodowy Dzień Pamięci “Żołnierzy Wyklętych”

Poprzedni artykuł

Uwaga! Siatkarska Klasa Usportowiona

Następny artykuł