Aktualno艣ci

Psiaki na Polnej馃Ξ

0
Psiaki na Polnej

4 kwietnia 2024 r. by艂 w naszej szkole wyj膮tkowym dniem dla wszystkich mi艂o艣nik贸w czworonog贸w. Dwie przedstawicielki wronieckiej Fundacji ANIMANIACY odwiedzi艂y nas ze swoimi uzdolnionymi pupilkami Ari膮 i Sab膮.
Uczniowie dowiedzieli si臋 jak nale偶y dba膰 o psy oraz jak w sytuacjach zagro偶enia ochroni膰 si臋 przed agresj膮 zwierz膮t. Uczniowie klas 1-3 mieli mo偶liwo艣膰 poobserwowa膰 pieski w akcji. Aria i Saba sprawnie aportowa艂y, prezentowa艂y sztuczki i reagowa艂y na komendy. Ka偶dy Zwierzolub mia艂 tak偶e okazj臋 je pog艂aska膰 czy poprowadzi膰 na smyczy.
W ramach podzi臋kowania za po艣wi臋cony czas szko艂a przekaza艂a Fundacji zebrane wcze艣niej akcesoria, karm臋 i zabawki dla ps贸w i kot贸w. Z pewno艣ci膮 zadowol膮 one potrzebuj膮ce zwierz臋ta z naszego miasta. Mamy otwarte serca na potrzeby zwierz膮t i ju偶 czekamy na kolejne spotkanie! Fotorelacja – na szkolnym FB

Karolina Rzepa, Bernadeta Nawrot

Konkurs ortograficzny馃摑鉁嶏笍

Poprzedni artyku艂

Odwiedziny w SP3

Nast臋pny artyku艂