Teksty

Rekrutacja 2022/23

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach prowadzi nabór dzieci do klasy pierwszej oraz klasy czwartej oddziału sportowego na rok szkolny 2022/2023. Liczba wolnych miejsc w klasach pierwszych – 72.

Nabór do szkół w Gminie Wronki odbywa się za pomocą systemu elektronicznego lub wersji papierowej.

Od 14 marca do 13 kwietnia 2022 roku rodzice mogą składać do szkoły:

• ZGŁOSZENIA – w przypadku dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły,
  • WNIOSKI – w przypadku dzieci spoza obwodu.

Dokumenty można składać:

INSTRUKCJA: Strona będzie dostępna od 14 marca 2022 r. Proszę kliknąć w link lub skopiować go do paska. Po otwarciu strony rekrutacji wpisać pesel dziecka i uzupełnić pozostałe dane, następnie złożyć podpis elektroniczny lub wydrukować wypełniony wniosek i podpisać go tradycyjnie. Tak przygotowany dokument należy dostarczyć do szkoły.

WAŻNE

1. Zgłoszenia i wnioski muszą być podpisane przez obojga rodziców/opiekunów prawnych.
  2. W przypadku wniosku składanego elektronicznie wymagany jest podpis profilem zaufanym. Nie ma potrzeby drukowania takiego wniosku.
  3. Zgłoszenia i wnioski wypełnione i podpisane w wersji papierowej można składać w sekretariacie szkoły w godzinach 7.30 – 15.30.
  4. Wypełnione i podpisane zgłoszenie lub wniosek można przesłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@sp3wronki.pl

Obwód Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach obejmuje:

• wsie i osady: Aleksandrowo, Borek, Jasionna, Krasnobrzeg, Nadolnik, Nowy Kraków, Obelzanki, Piła, Popowo, Smolnica, Stróżki, Szklarnia, Winnogóra;
  • ulice: Cienista, Dworcowa, Leśna Polana, Lipowa, Mickiewicza od nr 15 do końca, Niepodległości, Partyzantów, Polna, Prasłowiańska, Słoneczna, Towarowa;
  • osiedla: os. Borek, os. Słowackiego, os. Słowiańskie, os. Staszica.

Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy Wronki w sprawie ustalenia rekrutacji 2022/23 (PDF, 3,4 MB)

Dokumenty do pobrania dla oddziałów sportowych:

• wniosek o przyjęcie do klasy sportowej PDF 64 KB, DOCX 53 KB
  • zgoda na kandydowanie do klasy sportowej PDF 103 KB, DOCX 44 KB