Aktualności

Rekrutacja do klasy sportowej

0

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach zaprasza Rodziców dzieci klas trzecich na spotkanie informacyjne w sprawie rekrutacji do czwartej klasy Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2019/2020. Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 04.03.2019 o godzinie 18:00 w auli Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach. 

Krótka charakterystyka oddziałów sportowych:

  • 10 godzin wychowania fizycznego w tygodniu (4 godz. zajęć programowych, 6 godzin zajęć ukierunkowanych na dyscyplinę: piłka nożna lub piłka siatkowa)
  • łączenie programu nauczania z pasją uprawiania sportu
  • gwarantowana opieka w świetlicy i posiłek regeneracyjny w stołówce profesjonalnie 
  • przygotowana kadra trenerska
  • zapewnienie opieki pedagoga i psychologa szkolnego
  • dobra organizacja czasu, pogodzenie zajęć sportowych z przygotowaniem się do zajęć szkolnych w duchu sportowym, kształtowanie osobowości, umiejętności współpracy w grupie, nauka zasad fair play, samodyscyplina

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie zainteresowane osoby. Więcej informacji – w zakładce REKRUTACJA

Rekolekcje 2019

Poprzedni artykuł

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i oddziałów klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020

Następny artykuł