Aktualności

Mikołajki Pod Znakiem Dobrych Manier

0
savoir vivre 16

savoir vivre 16Dobre maniery, bon ton i savoir vivre królowały 6 grudnia 2014 r. w Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta. W mikołajkowe święto podsumowaliśmy bowiem listopadową pracę nad szlifowaniem kindersztuby gimnazjalistów. 

Listopadowe godziny wychowawcze były przeznaczone na zgłębianie wiedzy na ten temat; klasy układały kodeksy kulturalnego gimnazjalisty, wypełniały karty pracy, robiły “życzliwe” zdjęcia, wybierały również spośród siebie klasowych mistrzów dobrych manier. Finałem całomiesięcznej pracy były wybory Królowej i Króla Dobrych Manier, które odbyły się w Mikołajki. Klasowi mistrzowie zmagali się w turnieju wiedzy o dobrym wychowaniu, odgrywali scenki, wykazywali się umiejętnością wiązania krawata, układania serwetek itp. Ostatecznie tytuł “Najlepiej Wychowanej Klasy” przypadł klasie III D. Królową Dobrych Manier została Wiktoria Błajet z III D a Królem – Wojciech Biniek z II F. Wielkie brawa!!! Na zakończenie Pani Dyrektor i przedstawiciel Rady Rodziców złożyli mikołajkowe życzenia i obdarowali wszystkich słodkimi upominkami.

Imprezę prowadziły: Martyna Dudek, Agnieszka Łuczak i Olga Sobkowiak; wystąpili: Wiktoria Jasiewicz, Maria Kujawa, Julia Naparty, Joanna Regdosz, Joanna Szablewska, Tomasz Lewandowski, Kamil Ratajczak, zespół taneczny; nagłośnienie – Marcin Nowakowski,  zdjęcia – Aleksandra Sawala. Dziękujemy.

Monika Kowalska, Bogna Kmita 

savoir vivre 1 savoir vivre 2 savoir vivre 3 savoir vivre 4
savoir vivre 5 savoir vivre 6 savoir vivre 7 savoir vivre 8
savoir vivre 9 savoir vivre 10 savoir vivre 11 savoir vivre 12
savoir vivre 13 savoir vivre 14 savoir vivre 15

savoir vivre 16

Więcej zdjęć… 


Obiad Czwartkowy w Rytmie Menueta

Poprzedni artykuł

Uwaga, Szanowni Rodzice!

Następny artykuł