Aktualności

Wielkie brawa dla Ewy z 4s!🧜‍♀️

0

​Mamy powody do ogromnej dumy! Chcielibyśmy podzielić się z Wami wspaniałymi wieściami o sportowych sukcesach Ewy, która reprezentuje barwy AZS AWF Poznań. 🏊‍♀️✨ Ostatnie miesiące to dla Ewy czas intensywnej pracy i niesamowitych osiągnięć:
​✅ Powołanie do Kadry! 🇵🇱
Na początku roku Ewa pomyślnie przeszła eliminacje i znalazła się w elitarnym gronie Wielkopolskiej Kadry Młodziczek! To ogromne wyróżnienie i potwierdzenie jej talentu oraz ciężkiej pracy na treningach.
​✅ Sukcesy na zawodach w Łodzi! 🏆W miniony weekend Ewa startowała w Łodzi, gdzie pokazała się z fantastycznej strony – w kategorii 4Fun (figury) zajęła wysokie 20. miejsce na 52 zawodniczki (roczniki 2014-2018).
​Patrząc na jej własny rocznik (2015), Ewa była 3. – to rewelacyjny wynik 🥉
​W kategorii 4Fun U12 Team Free, wraz ze swoją grupą, wywalczyła 5. miejsce. Dziewczyny pokonały ogromny stres przed kilkunastoosobową komisją sędziowską i pokazały prawdziwego ducha walki! 💪​Ewa trenuje dopiero drugi rok, a postępy, jakie robi, są imponujące. Pamiętaj Ewcia – samo powołanie do kadry i odwaga, by wystąpić przed tak dużym gronem sędziów, to już wielkie zwycięstwo! 👏 Ogromne brawa należą się również Rodzicom! Dziękujemy Wam za Wasze nieocenione wsparcie, każdą godzinę poświęconą na dojazdy i motywację, którą dajecie Ewie każdego dnia. Bez takiego zaplecza i wiary w jej możliwości te sukcesy nie byłyby możliwe. Jesteście najlepTagiszą drużyną wspierającą!
​Trzymamy kciuki za kolejne starty i dalszą radość z pływania synchronicznego! 💙💚

Martyna Hukisz

Z cyklu “Gotowanie na Polnej” 🥣🍲🍜

Poprzedni artykuł

♥️Integrujemy się 🤝

Następny artykuł