Uroczystość Wręczenia Dyplomów

Wręczenie dyplomów laureatom

11 kwietnia o godzinie 11.00 w Auli Uniwersyteckiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Kurator Oświaty pan Krzysztof Błaszczyk nagrodził najzdolniejszą młodzież gimnazjów województwa wielkopolskiego.

Podczas tej pięknej uroczystości, uczeń naszej szkoły Marek Regdosz otrzymał Dyplom laureata Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Sukces w tej rangi konkursach wymaga ogromnego nakładu pracy, logicznego myślenia i wyjątkowej umiejętności łączenia wiedzy z wszystkich poziomów edukacyjnych. To prestiżowe wyróznienie w przypadku Marka Regdosza ma szczególne znaczenie, bowiem Marek jest uczniem klasy drugiej. Udział w poszczególnych etapach konkursu był zatem związany z realizacją obszernego i trudnego materiału klasy trzeciej. Wielogodzinną pracę z Markiem będę zawsze wspominała, jako niezwykłą podróż, w czasie której mogłam dzielić się moją osobistą fascynacją bogactwem życia tego świata. Dziękuję Marku.

Beata Pyzik

Wręczenie dyplomów laureatom Wręczenie dyplomów laureatom Wręczenie dyplomów laureatom

Wybieramy Samorząd Uczniowski

Wiosenne, Świąteczne Życzenia…