Aktualności

3b i przedszkole

0
3b i przedszkole

W marcu klasa 3b rozpoczęła akcję “3b i przedszkole”. Chętni uczniowie wraz z wychowawcą odwiedzają Przedszkole Bajkowy Świat i wcielają się w rolę nauczyciela. Zajęcia rozpoczynają czytaniem wybranej przez siebie książki, następnie prowadzą zabawy, rozwiązują zagadki lub wykonują pracę plastyczną związaną z tematem książki. Dotychczas udział w akcji wzięła Gabrysia, Michalina, Magdalena oraz Michał a dzięki ich pracy poznaliśmy przygody Żółwia Franklina, Jadzi Pętelki, Smerfów oraz Detektywa Pozytywki. Chętnych do udziału w akcji jest wielu więc do końca roku będą prężnie działać.  Fotorelacja oraz zdjęcia na FB

Natalia Kaszkowiak-Colombo

“Dla mnie jest SZCZĘŚCIE po prostu -ŻYCIEM”

Poprzedni artykuł

Nasze Herberciaki!

Następny artykuł