Aktualności

6s w Alpakoraju

0
6s w Alpakoraju

29 września klasa 6s z wychowawczynią odwiedziła Alpakoraj w Kruczu.
Po przyjeździe czekały już nas sympatyczne alpaki: Armani, Choco, Bezik oraz maluszki Diego i Figo. Podzieleni na grupy mogliśmy je karmić, głaskać i przytulać się do ich mięciutkiego futerka.  W międzyczasie korzystaliśmy z placu zabaw i toru przeszkód, próbowaliśmy swoich umiejętności bokserskich i graliśmy w gry zespołowe. W czasie przerwy dziewczynki wręczyły drobne upominki swoim kolegom z okazji Dnia Chłopaka. Następnie wybraliśmy się wszyscy na spacer nad jezioro. Każdy z nas miał możliwość przez chwilę poprowadzić jedną z alpak.
Po powrocie zjedliśmy ziemniaczki z ogniska, pieczone jabłka i inne smakołyki. Pogoda dopisała, więc aktywnie spędziliśmy cały wolny czas.
Kontakt z tymi sympatycznymi zwierzętami nastroił nas pozytywnie i wróciliśmy do domu w wyśmienitych humorach. Spotkanie z alpakami jeszcze długo pozostanie w naszej pamięci. Kilka fotek

Basia Kalitka z 6s

Dzień Chłopaka na Polnej

Poprzedni artykuł