Aktualności

A jak Autyzm, A jak Akceptacja…

0
A, jak autyzm

…JESTEŚMY RÓŻNI, LECZ RÓWNIE WAŻNI!
Przez ostatni miesiąc razem z naszymi uczniami i nauczycielami zgłębialiśmy wiedzę na temat autyzmu, aby móc lepiej zrozumieć i wspierać osoby borykające się z tą różnorodnością. Dowiedzieliśmy się o różnych metodach komunikacji, sposobach wspierania oraz o tym, jakie mogą być codzienne wyzwania dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników akcji możemy lepiej zrozumieć, jak być jeszcze bardziej otwartymi i przyjaznymi dla naszych kolegów. Pamiętajmy, że różnorodność naszej społeczności to nasza siła! Na zakończenie każda klasa wykonała kolorowego puzzla, które jak części układanki, stworzyły piękny znak nieskończoności – pełen miłości, zrozumienia i akceptacji! 🧩🌟Fotorelacja

Patrycja Walorczyk

Zabawa w Jump Arenie

Poprzedni artykuł

Dzień Bibliotekarza w 1a i 1c 📚

Następny artykuł