Aktualności

Próbny alarm przeciwpożarowy

0
Alarm przeciwpożarowy

Alarm przeciwpożarowy1 października 2018 r. odbył się obowiązkowy próbny alarm przeciwpożarowy. “Zagrożenie” pojawiło się w szkole ok. godziniy 10.00, więc p. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach zarządziła ewakuację całej placówki.

Na miejsce “pożaru” przybył zastęp z Ochotniczej Straży Pożarne i przejął dowodzenie akcją gaśniczą. Podczas ewakuacji sprawdzono umiejętność wychodzenia z klas ze szczególnym uwzględnieniem pozostawienia kluczy w zamkach klas od zewnątrz, słyszalność alarmu w poszczególnych pomieszczeniach oraz zachowanie się uczniów, którzy w momencie alarmu nie znajdowali się w klasach. Cel alarmu, jakim było sprawdzenie procedury ewakuacji, został osiągnięty.

Bogna Kmita, fot. Monika Kowalska

Alarm przeciwpożarowy Alarm przeciwpożarowy Alarm przeciwpożarowy Alarm przeciwpożarowy

Dzień w krawacie

Poprzedni artykuł

Rusz się!!!

Następny artykuł