Aktualności

Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa

0
Konkurs Bezpieczna zabawa
Co roku Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach organizuje wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Szamotułach akcję pod hasłem „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”. W jej ramach odbył się konkurs skierowany do wszystkich pierwszoklasistów z terenu powiatu szamotulskiego. Do KPP w Szamotułach wpłynęło blisko 150 prac uczniów.
Wyróżnienia z naszej szkoły otrzymała utalentowana dwójka – Maria Liskowska z klasy 1a oraz Karol Mądrawski z klasy 1b.
Serdecznie gratulujemy naszym Małym Artystom!

W ramach całej akcji wyprodukowane zostały odblaski, z obrazkiem zaprojektowanym przez zwyciężczynię konkursu „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”. Odblaski zostaną przekazane wszystkim pierwszoklasistom z terenu powiatu szamotulskiego. Galeria prac konkursowych

Brawa dla szkolnych plastyków!

Poprzedni artykuł

Zajęcia zdalne i stacjonarne w SP3

Następny artykuł