Aktualności

Świętujemy!!!

0
Wigilie klasowe 2015 1

Wigilie klasowe 2015 1Tradycją w naszej szkole są Wigilie klasowe organizowane przez poszczególne klasy i wychowawców. Tego dnia wszyscy akcentują zbliżające się Święta i Wigilię. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie spotykają się w swoich klasach, wspólnie łamiąc się opłatkiem, składając życzenia i śpiewając kolędy.

Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim również dzięki zaprezentowanemu przez uczniów przedstawieniu pt. “Opowieść wigilijna”.  Młodzież gimnazjalna, przygotowana pod kierunkiem p. Karoliny Kwapisz, Małgorzaty Pacholczyk-Busen, Katarzyny Śramy i księdza Szymona Kaźmierczaka z radością prezentowała i odgrywała swoje role opowiadając o samotnym skąpcu Scroogu, który Boże Narodzenie uważał za święto wymyślone przez szaleńców i głupców. Historia ta jest zawsze żywa i na czasie, gdyż przesłanie które w sobie niesie jest bardzo ważne i aktualne. To opowieść o przemianie,  jaka dokonuje się w świadomości bohatera, który przeobraża się z łajdaka i skąpca w człowieka godnego szacunku i ogólnie lubianego.

Dziękujemy uczennicom i uczniom z wielu klas naszego gimnazjum za “Opowieść wigilijną”!

Bogna Kmita

Wigilie klasowe 2015 7 Wigilie klasowe 2015 9 Wigilie klasowe 2015 16 Wigilie klasowe 2015 39

Więcej zdjęć

Życzenia z Serca Płynące…

Poprzedni artykuł

Uwaga! Konkurs Fotograficzny!

Następny artykuł