Aktualności

Ciepłe i Puchate, czyli World Hello Day

0
World Hello Day
Szczery uśmiech, ciepłe spojrzenie czy kilka miłych słów wystarczy, by okazać drugiej osobie życzliwość. 21 listopada przypadał Międzynarodowy Dzień Życzliwości – World Hello Day, my natomiast świętowaliśmy przez cały tydzień. W klasach młodszych dzieci wymieniały się kartkami z życzeniami, bawiły się w „Napisz mi coś miłego…” oraz snuły rozważania nad hasłem „Życzliwość rodzi życzliwość”.

Uczniowie klas starszych poznali „Bajkę o ciepłym i puchatym”, podzielili się miłym słowem oraz przygotowali łańcuch życzliwości. Pamiętajmy, że życzliwość to przede wszystkim małe gesty, czasem wystarczy niewiele by poprawić komuś nastrój. Praktykujmy życzliwość na co dzień! Fotorelacja – FB

Wychowawcy i Pedagodzy

Dzień Pluszowego Misia na Polnej

Poprzedni artykuł

Czy wij się wije, a straszek straszy???

Następny artykuł