Aktualności

Cukierenka na Polnej

0
kawiarenka na Polnej

Ależ w naszej szkole 9 lutego wspaniale pachniało ciastem! Od samego rana ten piękny zapach przyciągnął małych i większych miłośników słodkości. Kiermasz wypieków zorganizowany został przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski, a zbliżające się Walentynki były idealnym motywem tej akcji.
Wielkie ukłony i serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców, którzy tego dnia wspomogli nas, dostarczając rogaliki, ciasteczka, babeczki, donaty i przeróżne ciasta. Wszystkie łakocie robiły ogromne wrażenie i rozeszły się w mgnieniu oka! A ten smak-mmmmm, ciężko było zdecydować, które były najpyszniejsze. Jeszcze raz dziękujemy za osłodzenie nam tego wyjątkowego, radosnego dnia!❤️
Członkowie samorządu, jak co roku, zajęli się także dostarczeniem poczty walentynkowej. 💌Ekipa odpowiedzialna za sprzęt umilała nam czas romantyczną muzyczką. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym! Fotorelacja – FB

Samorząd Uczniowski

Dyskoteka Walentynkowa

Poprzedni artykuł

Nasi uczniowie na podium!

Następny artykuł