Aktualności

Z wizytą w teatrze

0
W teatrze - klasa 1 a

W ostatnim tygodniu maja klasa 1a wraz z wychowawcą wybrała się do Teatru Animacji w Poznaniu. Przedstawienie, które obejrzeli, autorstwa Maliny Prześlugi, nosiło tytuł „Dziób w dziób”. Bohaterami spektaklu była, grupa gołębi, do której pragnął dołączyć samotny, ale o dobrym sercu wróbel Przemek. To on stanął oko w oko z odwiecznym wrogiem gołębi – kotem i udowodnił, że warto iść razem przez życie, dziób w dziób. Musicalowe przedstawienie było przepełnione melodyjnymi piosenkami, a kolorowe stroje i ciekawa scenografia podobały się wszystkim uczestnikom naszej wycieczki. Po przedstawieniu dzieci zadawały aktorom pytania. Wyczerpujące odpowiedzi pozwoliły zaspokoić ich naturalną ciekawość. Dzieci były zachwycone spektaklem i powróciły do domów z uśmiechami na twarzach!

Marta Kotasińska

Cyrk przyjechał…

Poprzedni artykuł

Wycieczka do Alpakoraju

Następny artykuł