Aktualności

Czas na Wycieczki

0
Biwak w Wągrowcu 2

Biwak w Wągrowcu 2Rozpoczął sie sezon wycieczek szkolnych i biwaków. 1 czerwca 2015 r. na biwak do Wągrowca wyjechały klasy II c i II d. Uczniowie zakwaterowali się w Ośrodku Sportu i Rekreacji, więc korzystali z wszystkich jego dobrodziejstw: siłowni (na świeżym powietrzu), boisk do piłki nożnej, kosza i siatkówki a także z lekkoatletycznej bieżni.

Oprócz gier i zabaw sportowych zwiedzali także to urokliwe miasteczko: kościół z drewnianą dzwonnicą, klasztor pocysterski; obejrzeli też rzadkie zjawisko krzyżowania się rzek Nielby i Wełny. Pogoda dopisała, więc szczególnym powodzeniem cieszyła się plaża miejska i ….ręcznie robione lody w wielu atrakcyjnych smakach.

Bogna Kmita

Biwak w Wągrowcu 6 Biwak w Wągrowcu 5 Biwak w Wągrowcu 3

Projekt – Smacznie i Zdrowo!

Poprzedni artykuł

Z Wizytą u Ducha Karkonoszy

Następny artykuł