Aktualności

Czekolada dobra na WSZYSTKO

0
W fabryce czekolady

15 czerwca 2023 r. klasa 2a razem z klasą 2b wybrały się na wycieczkę do Poznania. W pierwszej kolejności odwiedziliśmy Muzeum Czekolady, gdzie poznaliśmy historię czekolady wg ekspozycji od  ziarna do tabliczki czekolady, opowiedzianą przez Chocolatiera. Degustowaliśmy: tłuszcz kakaowy, ziarna kakao oraz różne rodzaje, belgijskich czekolad min. rubinową, koloru różowego. Każdy ozdobił swoją tabliczkę kolorowymi, smacznymi dodatkami. Następnie wybraliśmy się na spacer po Starym Rynku, gdzie zobaczyliśmy, jak koziołki zderzają się rogami na wieży zegarowej ratusza w południe. Pełni wrażeń wróciliśmy do domu. Fotorelacja

Marta Kotasińska – Gaj, Katarzyna Śrama

🐠Kochamy być EKO🐟

Poprzedni artykuł

Wycieczka klasy 1c i 3b

Następny artykuł